Archiwum luty 2004


lut 26 2004 Konkurs!!!
Komentarze: 10
Tak więc wszech i wobec :] ogłaszam konkurs na najlepszego bloga na blogi.pl!!!! Nagrody będą przeróżne!!!Za 3 pierwszw miejsca:

pierwsze:13 szczęsliwych wpisiaków do ksiegi, skomentowanie 6 notek kod na szablon jakiego typ sobie wybiezecie (koty, psy, gwiazdy itp.) oraz kursor lub zegarek oraz link do waszego bloga na moim drugim blogu.

drugie:8 wpisiaków do ksiegi, skomentowanie 5 notek kod na szablon jaki sobie wybierzecie , kursor i link na moim drugim blogu na miesiąc.

trzecie:6 wpisiaków do księgi, skomentowanie 4 notek kod na szablon jaki sobie wybierzecie.

Za każde wyróżnienie których bedzie 8 komentuję wam 4 notki i wpisuję sie do ksiegi razy 3 i daję wam gifka do notki.

Do zgłoszenia (w notce) piszcie: imię, wiek, ksywkę, adres bloga, maila i typ szablonu jakiego chcielibyście wygrać!!!Zgłaszajcie sie!!!

 

 

 

emila_08 : :
lut 13 2004 Everytime is your time
Komentarze: 0

Oł.Ale dlugasnie nie pisalam na tym blogu! Szczerze mowiac to nie pisalabym jeszcze sto tysiecy lat gdyby nie to ze u dagi kliknelam swoj link a mi sie wlaczyl ten blog.O jaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dzisiaj mialam poprawke z matmy bo dostalam troje, co prawda kilka punktow mi braklo ale walic to.No coz.Serio, ja tam ciesze sie ze jestem soba!A w niedziele jade na trzy dni spac do Eweliny! Ale super!Ona jest tylko chora na zatoki i nie mogla przyjechac do mnie.Szkoda.Ale za to ja jade do niej i bedzie supcio!Wogole jest supcio.No ide papasy!

emila_08 : :
lut 03 2004 Wreszcie noteczka!!!!!!!
Komentarze: 0

Jejku tak długaśnie nie było netku...ble!!!!! Chyba zaraz zmienię szablon. Poza tym to chyba wszystko zmienię.Spałam ostatnio u Dagi, ale było superaśnie! Bałyśmy sie bo ja powiedziałam że zmutowany kogut chce nas zabić.No i on chodził po domu Dagi. Ale nas nie zabił. Bogu dzięki :). A pozatym chciałam wyżucić Dagi ryby do kibla. Bo ja gadałam z jej rybami. No na serio :). Okey rozumiem że nikt mi nie wieży, ale ja na serio... a zresztą :). No i one powiedziały mi że mam je wrzucić do kibla bo one chcą odpłynąć do oceanu. I fajnie ale w nocy zaspałam i wreszcie ich nie spóściłam. Miałam ostry napad śmiechawki :). I śpiewałam.A tak pozatym to niewiem czy tego kogoś :P kocham czy nie. No na serio. I dostałam śliczna tróję u metodystów. No i byłam... khmykmhy z Kają w ... kinie na Mój brat niedziwiedź. Wiem wiem. Ale musiałam !!!! No to papa :)

emila_08 : :