Archiwum grudzień 2003


gru 29 2003 juz tylko światło jest ciepłe...
Komentarze: 0

No, nie biorąc pod uwagę ognia i piecyków elektrycznych. Ania przyjdzie na Sylwestra, fajnie. Mój pierwszy sylwester w domu :(. No, ale fajnie ze ona przyjdzie. Przynajmniej będzie mozna robić cos głupiego. Jakbyście chcieli wpaść na chwilę to zapraszam :).Zrezygnowałam z wyżucania telewizora poniewaz taki telewizor mógłby sie rozkładać dość długo.Dlatego zniechęcam was ludzie od wyzucania telewizorów przez okno.I korzystając z okazji to jeszcze zniechęcam was od jedzenia ryb. Buuuuu, "M jak miłość" leci a ja na kompie.

emila_08 : :
gru 29 2003 Wrrrrrr...
Komentarze: 0

Kur... znaczy zdenerwowałąm sie.No bo nieumiem wstawić obrazków,i wogóle.No i jak codziennie na wieczór mnie rozsadza.A biedny Georg siedzi w klatce.A czemu? Bo ja piszę notki.Powinniście sie wstydźć niewdzięcznicy! Żartowałam :).Nie no serio ze mną jest cos nie tak.Chyba zaraz wyżucę mój telewisor za okno za co z góry przepraszam sąsiadów. Szkoda ze nie mam smyczy dla Georga. Ale i tak jak z nim wyjdę to on siedzi mi na ramieniu i ani drgnie. Chciałabym mieć kota. Koty są słodkie. Szczególnie takie perfidnie grube koty. No, ale nie takie co zżerają male niewinne ( no nie aż tak bardzo niewinne!) koszatniczki.Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emila_08 : :
gru 28 2003 Jejku, nudy na pudy
Komentarze: 2

Hej.Ja się tak okropniaście nudzę.Miałam wyłaczyć komputer ale co ja mam robić? A i pozdrufka dla wszystkich oglądaczy "The Ring-krąg".Ja naprawdę uwielbiam ten horror.A co do horrorów to mam jeszcze drugi ulubiony- "Czwarte piętro". To jest o tym że kobieta dostała w spadku od cioci apartament na 4 piętrze i później tam sie działy takie okropniaście straszne żeczy.To jest fajne! Ej, a nikogo nie ma na gg :( i ja tak sama jak palec Georg obgryza uszy gością, no dosłownie. Ale nie do krwi.Tylko tak śmiesznie.Muszę spadać i NAPRAWIĆ TO DURNOWATE TŁO!!

emila_08 : :
gru 28 2003 Buzu, buzu, buzu
Komentarze: 0

Hey, wiem ze to już druga notka dzisiaj ale cóż. KOMENTUJCIE MI!!! Siedzę na necie i siedzę bo do rodziców przyszli qumple :) i sie zachwycają moim Georgem. Bo jak byłam u babci to oni sie nim opiekowali. Biedny George. Ten facet go wzioł a on wlazł mu na głowę i zaczął obgryzać uszy ... to jest słodkie :). Widział ktoś moze kevina samego w nowym jorku? Ja widziałam. Nie żebym sie tym podniecała, bo widziałam to juz kiedyś, ale tam mi sie jeden teks okropniaście podoba :) mianowicie: "bierz dupę w troki i wynocha mi stąd!dam ci 3 sekundy na odejście- 1, dwa, prrrrrrrrrrrrr 3. Hahahahahaha,hahahaha!" ostre nie? A przedwczoraj oglądałam do 12 twierdzę którą widziałam chyba 100 razy. Ale ja ją lubie.Niewiem czemu piszę takie długie notki, ale to chyba dlatego że prowadzę pamiętnik. Zróbcie sobie ten test.Paaa

<a rel="nofollow" href="http://www.republika.pl/legolas_online/test.html" target="new">
<img src="http://www.republika.pl/legolas_online/images/bylbymhobbitem.jpg" border="1"></a>

 

emila_08 : :
gru 28 2003 Sorki!!!
Komentarze: 0

Hey, sorki ze nie pisałam, ale co ja na to poradzę??? A i jeszcze sorki ze przez jakiś czas miałam taki beznadziejny blog, ale coś mi sie popie... znaczy popsuło i mi nerwy siadły i wszystko wykasowałam no, a teraz mam takie tło. Chyba go długo nie będę mieć bo mi działa na nerwy. Byłam u babci. Nie no, było extra. Dziadek co chwila przylatywał i chciał mnie częstować czekoladkami które mają Bóg wie jaką datę ważności. A ja tak tęskniłąm za czymś normalnym :((( i za wami :( i za innymi :). No, jak przyjechałam to nawet moja Georgówka się mnie bała :(. Kupiłąm se płaszcz taki długi, i niewiem jakiego koloru. Na serio. A w środe sylwek!!!! Juppi! Ania przyjdzie i będziemy robić coś głupiego i ... obejrzymy film z moim Harrisonem Fordem- "sześć dni i siedem nocy" oglądajcie koniecznie!!!!!! Papaski!

emila_08 : :